Pomůžeme Vám
držet krok s dobou

Věnujeme se vzdělávacím aktivitám pro seniory, které vedou k upevnění a rozvoji dovedností
v oblasti běžného využívání moderních technologií.

Pořádáme kurzy pro pečující osoby s cílem vybavit je dostatečným množstvím praktických informací a tím podpořit a usnadnit péči o jejich blízké v domácím prostředí.

Rychlá navigace
Kurzy pro veřejnost - Život plus

Probíhající kurzy

Jak na chytrý telefon? aneb pojďme následovat naše děti

Pořádáme skupinová setkání pro seniory s cílem získání nebo prohloubení dovedností v oblasti počítačových a komunikačních technologií (chytrý telefon, tablet).Od března 2023 se opět setkáváme v Koloběhu v Říčanech. Jste v seniorském věku? Máte chytrý telefon nebo tablet, se kterým si úplně nevíte rady? Pokud je Vaše odpověď „ano“, tak právě pro Vás je náš kurz. Pořádáme skupinová setkání pro seniory […]

Otevřít

Ukončené kurzy

Pojďme následovat naše děti

Pořádáme skupinová setkání pro seniory s cílem získání nebo prohloubení dovedností v oblasti počítačových a komunikačních technologií.
Od října do prosince 2022 se setkáváme v Koloběhu v Říčanech.

Otevřít

Podpora pečujících v době COVID-19

Setkání probíhají v Dačického domě v Kutné Hoře vždy druhý čtvrtek v měsíci od 9:00 do 11:00 hodin dopoledne, nabízíme také možnost on-line připojení.

Otevřít

Pojďme následovat naše děti v Ledečku

“ Pojďme následovat naše děti “ je název projektu, který realizujeme za přispění Středočeského kraje.Cílem aktivity je získání nebo prohloubení dovedností v oblasti počítačových a komunikačních technologií.Jedna skupina seniorů se schází v obci Ledečko n. Sázavou, v okr. Kutná Hora.

Otevřít