Pomůžeme Vám
držet krok s dobou

Věnujeme se vzdělávacím aktivitám pro seniory, které vedou k upevnění a rozvoji dovedností
v oblasti běžného využívání moderních technologií.

Pořádáme kurzy pro pečující osoby s cílem vybavit je dostatečným množstvím praktických informací a tím podpořit a usnadnit péči o jejich blízké v domácím prostředí.

Rychlá navigace
Kurzy pro veřejnost - Život plus

Probíhající kurzy

Chystáme pro Vás další kurzy ZDARMA ve společném projektu podpořeném Evropskou unií Společně pod Blaníkem.

Jak na chytrý telefon? aneb IT kurzy pro seniory Pokud je Vaše odpověď „ano“, tak právě pro Vás je náš kurz.Kurz proběhne skupinově (max 8 osob) nebo individuálně ve 3 setkáních o délce 1,5 hodiny.Naučíme Vás:• základní ovládání chytrého telefonu,• zapnout navigaci v mapách,• odeslat email s přílohou,• komunikovat přes aplikaci WhatsApp• používat slevové aplikace obchodních řetězců aj.Kde: […]

Otevřít

Ukončené kurzy

Jak na chytrý telefon? aneb pojďme následovat naše děti

Pořádáme skupinová setkání pro seniory s cílem získání nebo prohloubení dovedností v oblasti počítačových a komunikačních technologií (chytrý telefon, tablet).Od března 2023 se opět setkáváme v Koloběhu v Říčanech. Jste v seniorském věku? Máte chytrý telefon nebo tablet, se kterým si úplně nevíte rady? Pokud je Vaše odpověď „ano“, tak právě pro Vás je náš kurz. Pořádáme skupinová setkání pro seniory […]

Otevřít

Pojďme následovat naše děti

Pořádáme skupinová setkání pro seniory s cílem získání nebo prohloubení dovedností v oblasti počítačových a komunikačních technologií.
Od října do prosince 2022 se setkáváme v Koloběhu v Říčanech.

Otevřít

Podpora pečujících v době COVID-19

Setkání probíhají v Dačického domě v Kutné Hoře vždy druhý čtvrtek v měsíci od 9:00 do 11:00 hodin dopoledne, nabízíme také možnost on-line připojení.

Otevřít

Pojďme následovat naše děti v Ledečku

“ Pojďme následovat naše děti “ je název projektu, který realizujeme za přispění Středočeského kraje.Cílem aktivity je získání nebo prohloubení dovedností v oblasti počítačových a komunikačních technologií.Jedna skupina seniorů se schází v obci Ledečko n. Sázavou, v okr. Kutná Hora.

Otevřít