Život Plus, z. ú.

Sociální služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením

Nemusejí opouštět domov,
aby se jim žilo lépe.

Máte zájem o tísňovou péči?

Reference


„Děkuji Tísňové péči, že jste pomohli mojí mamince, když byla po propuštění z hospitalizace po Covid – 19 doma sama a necítila se psychicky dobře. Vaše dispečerky s ní byly denně v kontaktu a mluvily s ní. Mamince se ulevilo, že není sama“.

Paní Ambrožová, dcera klientky

„Chválím dámy na dispečinku, že mi pomohly v situaci, o které se jinému člověku možná jenom zdá. Chtěli mě obrat o peníze, volal mi nějaký člověk a vyhrožoval. Zmáčkla jsem tlačítko a dámy zavolaly policii. Ta výtržníka vypátrala. Díky tlačítku můžu zase v klidu spát“
Paní Andrlová, 89 let
„Jsem vdovec, léta žiju sám a to víte, žádná paráda jako v mládí to není. Stárnu, ubývají síly. Díky tísňovému tlačítku se cítím v bezpečí. Vím, že nejsem na světě jako kůl v plotě“.

Pan Straka, 87 let

„Děkuju vám za svou tetu, které jste pomohli, abyste jí každý den připomínali užívání léků. To víte, ta paměť není, jako bývala“.

Paní Hulínská, neteř klientky

„Tísňovou péči doporučuju všude. Nosím vaše hodinky, které mají SOS tlačítko a dá se na ně volat. Je mi 92 let a vaše hodinky bych za nic neměnil. Doporučuju je všem svým kamarádům, držím krok s dobou…“

Pan Kebrle, 92 let

Font Resize
Zvýšený kontrast