Tísňová péče

Pomáháme seniorům a osobám se zdravotním postižením

Nemusejí opouštět domov,
aby se jim žilo lépe.

Máte zájem o tísňovou péči?

Reference

Jsem opravdu mile překvapen, jakou změnu mi přineslo používání chytrých hodinek. Po úraze jsem měl velké obavy zůstávat sám doma a cítil se být ženě na obtíž… S hodinkami jsem teď ve větším klidu a lecčeho se i odvážím. Je skvělé být zas samostatný. Díky!

Petr Č.

Moje milé dámy, chtěla bych Vám veřejně poděkovat za ochotnou pomoc při mém řešení s úřady a za konzultace nejrůznějších druhů. Když jsem od Vás dostala blahopřání ke kulatinám, uvědomila jsem si, že Vás už vnímám spíše jako kamarádky než něco jiného .

Moc Vám děkuji, Ivana B.

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala celému týmu Život+ za rychlou pomoc při mém pádu v koupelně. Nevím, co bych se bez Vás v tu chvíli počala.

Ještě jednou děkuji,

Eva

Jsou tomu již 4 roky, co mne dcera zaregistrovala na pobočce v Kutné Hoře. Čip nosím neustále u sebe a jsem ráda, že se na Vás mohu spolehnout a rodina se o mne tolik nestrachuje…

Jiřina K.

“Cítím potřebu vám poděkovat za celou naši rodinu. Máme za sebou těžký zážitek maminčina infarktu, který ale díky Vašemu zařízení a rychlé reakci paní na lince dopadl dobře a maminka už je mimo nebezpečí. I když jsme předtím měli pocit, že je na takovéto opatření pro maminku ještě relativně brzy, dali jsme na reference jejích přátel a teprve teď nám dochází, jak šťastné to bylo rozhodnutí. Ještě jednou moc děkujeme za Vaši práci!”

Hana L. s maminkou Růženou

Chtěla bych za sebe a svého muže poděkovat za organizaci turistických zájezdů, nejvíce jsme si užili Křivoklát – vyhovovala nám náročnost přizpůsobená našim pohybovým možnostem. Rádi bychom se jen přimluvili za širší nabídku termínů! Moc se těšíme se na další.

Anna a Milan.

Font Resize
Zvýšený kontrast